Foto JuJu

Nazywam się Magda Mystek-Wołczyk

Dlaczego Foto JuJu? Bo od nich wszystko się zaczęło-od dwóch młodych dam: Julki, córki mojej przyjaciółki i Julity-mojej pociechy. Obie przyszły na świat w 2015 roku i oprócz ogromnego szczęścia przyniosły ze sobą pasję do fotografii dziecięcej. Od dnia ich narodzin aparat fotograficzny był w ciągłym użyciu. Ruszyła masowa produkcja tiulowych pomponów, spódniczek tutu i girland. Ilość stworzonych strojów i zgromadzonych rekwizytów szybko przestała mieścić się w moim mieszkaniu. W niedługim czasie zbiór dziecięcych kadrów był na tyle duży, aby pokazać je światu.
Fotografia od lat była obecna w moim życiu, jednak do tej pory stanowiła dopełnienie zamiłowania do podróży. W ogromnym zbiorze moich fotografii najwięcej kadrów ukazywało piękno natury i architektury, a w szczególności urok bajkowych zamków i pałaców, których udało mi się zobaczyć aż 149 w 25 krajach.
Odkąd weszłam w rolę mamy fotografia rodzinna zawładnęła moim sercem i pochłonęła całkowicie wolny czas. Dzieci rosą i zmieniają się każdego dnia, a zdjęcia pozwalają nam po latach na nowo cieszyć się i wzruszać minionym czasem i zatrzymanym w kadrze każdym etapem ich rozwoju.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii.